Фольксбанк

Основная информация
Открытое Акционерное Общество ФОЛЬКСБАНК
Состояние банка: 
Связанные банки: 
Дата: 
16.12.2013

Австрійський Volksbank International AG став акціонером ВАТ «Електрон Банк». 2-го вересня 2008 року ВАТ «Електрон Банк» офіційно змінив найменування на ВАТ «ФОЛЬКСБАНК». Зміна найменування Електрон Банку на ФОЛЬКСБАНК пов'язана з остаточною інтеграцією ВАТ «Електрон Банк» у групу Volksbank International AG (Австрія). Історія Volksbank AG (VBAG) розпочинається 1922 роком, коли відбулось об'єднання декількох регіональних кредитних спілок в одній структурі. Корпоративна філософія довіри і партнерських стосунків з клієнтами в цьому банку була сформована та випробувана часом.

Сьогодні Volksbank AG входить у п'ятірку провідних фінансових концернів Австрії. Окрім того, Volksbank AG відіграє традиційно провідну роль партнера австрійської економіки та фінансує діяльність підприємств різної величини. У 1991 р. Volksbank AG створив дочірню структуру Volksbank International AG (VBI). Сьогодні мережа Volksbank International AG складає близько 600 відділень у 9 країнах Центральної та Східної Європи: Румунія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Словаччина, Словенія, Сербія, Чехія та Україна, чисельність персоналу - 5500 працівників. Показники діяльності VBІ: * Активи: 12,9 млрд євро * Власний капітал: 1,4 млрд євро * Кредитний портфель: 9,3 млрд євро Стратегією VBI є насамперед розвиток малого і середнього бізнесу, а також надання роздрібних банківських послуг. У квітні 2007 року Volksbank International AG прийшов в Україну і став власником більш ніж 98% акцій ВАТ «Електрон Банк», який на той час вже 15 років займав провідну позицію на ринку банківських послуг в Західній Україні і вважався одним з найкращих регіональних банків.

Залучення потужних інвестицій іноземного банку дало можливість Електрон Банку подвоїти основні щорічні показники своєї діяльності: активи, капітал, кредитний портфель, прибуток. З моменту приходу інвестора, а мережа банку зросла від 33 до 65 відділень, а до кінця 2008 року їх кількість становитиме 100 точок продажу. Протягом року відкрилися нові відділення в Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Одесі, та містах, де вже були регіональні відділення банку - м. Києві, Тернополі, Мукачевому, Івано-Франківську. Основні показники діяльності банку: * Активи банку 2,0 млрд грн, * Статутний капітал 0,3 млрд грн * Кредитний портфель - 1,7 млрд грн Іноземний інвестор, австрійський Volksbank International AG, відкриває нові можливості для розвитку української економіки і для кожного пересічного громадянина країни зокрема. Станом на 01.09.2008 р. VBI надав інвестицій на суму 252 млн євро, а до кінця 2008 р. об'єм наданих інвестицій становитиме 332 млн євро. Зміні найменування ВАТ «Електрон Банк» на ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» передував тривалий організаційний період. Адже необхідно було привести внутрішній процес діяльності банку до стандартів групи VBI.

Це насамперед: перехід організаційної структури банку від трирівневої до дворівневої (перетворення філій у регіональні відділення), впровадження найсучаснішого програмного забезпечення та банківських технологій, реорганізація системи управління ризиками із врахуванням принципів та вимог Базель 2, підвищення кваліфікації персоналу та підставі тренінгів та вивчення європейського досвіду та інше. За словами Голови Правління Банку Лариси Загородньої, упродовж 17 років діяльності на ринку банківських послуг банк набув значного досвіду і готовий до змін. Ці зміни полягають не лише у назві, а й у мисленні і підході до обслуговування клієнтів.

На загальнодержавний ринок банк виходить не лише з новою назвою - ВАТ «ФОЛЬКСБАНК», але й з новими ідеями, підходами, оригінальними рішеннями та стратегіями розвитку. Нова назва - ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» - давно і добре відома за кордоном, оскільки Volksbank International присутній у 9 країнах Центральної та Східної Європи. В перекладі з німецької мови ця назва означає «НАРОДНИЙ БАНК» і асоціюється з відкритістю, доступністю для кожного, додатковими можливостями, вигідними пропозиціями та тільки позитивними емоціями. До того ж, синій колір, колір логотипу, створює атмосферу безпеки і довіри. Це - колір креативності, істини, відданості й довіри, спокою і мудрості.

Синій колір створює хороше самопочуття, налаштовує на позитивні думки, передає велику внутрішню силу. Volksbank International AG, що має значний позитивний досвід роботи на фінансовому ринку Центральної та Східної Європи, приніс в Україну низку оригінальних та випробуваних часом методик, інновацій, які дозволять впевнено працювати в сегменті кредитних та депозитних послуг для фізичних осіб, акцентуючи увагу на комфорті обслуговування клієнтів. Все, що пропонує ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» - орієнтоване на клієнта.

«Коли ми створюємо новий продукт, завжди думаємо про клієнта - як новий продукт допоможе йому, яку користь принесе. Ми намагаємося максимально спростити життя клієнта» - говорить Член Правління Ірина Походзяєва. ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» ставить за мету надати людям можливість отримати швидке і якісне обслуговування, а також робить наголос на надійності збереженя коштів своїх клієнтів. «Ми робимо продукти і весь складний банківський процес максимально зрозумілим і простим. Ми пропонуємо індивідуальні продукти і зважені рішення» - говорить Заступник Голови Правління Юрій Клачаний. ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» - це універсальний банк. До його продуктового ряду входитимуть іпотечні та автомобільні кредити, депозити для фізичних осіб, а також послуги для юридичних осіб. Завдяки ресурсам Volksbank українці зможуть отримати доступні іпотечні кредити терміном до 25 років, автокредити, кредити для розвитку бізнесу, оформити депозитні вклади у надійному, стабільному європейському банку.

І звичайно ж скористатися усіма іншими банківськими послугами: здійснити обмін валют, переказ коштів за кордон і отримати комплексне розрахунково-касове обслуговування. Досягнути поставлених цілей дозволяє головна цінність Банку - працівники. Найбільшою інвестицією ВАТ «ФОЛЬКСБАНКу» є інвестування в персонал. Тож двері банку відкриті для фахівців з різних регіонів України, які хочуть досягнути успіху та професійного зростання.

Главный офис
Адрес: 
Украина, 79000, Львовская область, г. Львов, ул.Грабовского, 11
Телефон: 
8 800 500 2 600
+38 032 297 13 82
Финансовые показатели
Прибыль: 
-111 млн. грн.
Кредиты юридическим лицам: 
608 млн. грн.
Депозиты юридических лиц: 
138.61 млн. грн.
Активы: 
2912 млн. грн.
Свой капитал: 
219 млн. грн.
Депозиты физических лиц: 
264, 5 млн. грн.
Кредиты физическим лицам: 
1 712, 4 млн. грн.
Регион: